30. märtsil 2013. a toimus VIII võrkpalliturniir 3+3, mille korraldajaks oli Põltsamaa spordiklubi MIX. Sel aastal toimus turniir Võhma Gümnaasiumis.

Keila Võrkpalliklubi oli esindatud kahe võistkonnaga – nii veteranide kui ka noorte alagrupis. Vaatamata äärmiselt meeleolukale hommikule ja limusiinisõidule, mis algas kell 8.30 Keilast, näitasid Keila VK võistkonnad end palliplatsidel väga tugevate ja arvestatavate vastastena.

Noorte võistkond alistas kõik vastased, andes vaid ühe geimivõidu spordiklubile Tempo ning saavutades kogu turniirivõidu. Veteranid olid samuti võidukad, alla tuli vanduda ainult võistkonnale Pehmed ja Karvased, kes palliplatsil nii pehmekesed siiski polnud. Vaatamata sellel, saavutas ka Keila VK veteranide võistkond turniirivõidu.  Veteranide võistkonnas mängisid: Heli Feldman, Tiia Tamsalu, Marget Pähkel-Sedrik, Allan Lähker, Andres Nurkse ja Ove Piirsalu. Noorte võistkonnas mängisid: Maili Arro, Karen Kotlov, Liis Laansoo, Silver Siht, Joonas Lõbus ja Arvi Eidisk

Korraldajate poolt oli turniirile lisatud ka kultuurilismeelelahutuslikku poolt, mille käigus viidi kõik võistlusel osalejad ekskursioonile Võhmas tegutsevasse küünlavabrikusse, kus rõõmsameelde šveitslasest omanik tutvustas käsitsi valmistatavate küünalde valmimise protsessi. Edasi oli võimalik ka proovida parafiiniuisuväljakul uisutamist.

Keila VK võistkonnad olid esindatud kuni viimaste võistluspäeva minutiteni, mis lõppesid tavapäraselt tantsuplatsil – arvatavasti oleks saavutatud võit ka tantsuplatsil, kui selline võimalus oleks olnud Wink

SUUR AITÄH Reijole, kes tagas võistlejate kohale jõudmise nii Viljandimaale kui ka tagasi Harjumaale!

 

 

 

   
© Keila Võrkpalliklubi