26.01.2013. a osalesime turniiril Soomes, Järvenpääl, kuhu saime kutse Soome sõpradelt Etelä Suomen Viking Line Cup’i raames.  Järvenpääl oli esindatud Keila Võrkpalliklubist nii naiskond kui ka meeskond. Sõit Soome algas meeleolukalt juba 25.01. õhtul laevasõiduga Helsingisse ja ööbimisega laeval.

 

Vähem meeleolukamaks kujunes hommik, kui kell 06.00 pidime laevalt lahkuma ning suunduma varahommikusse Helsingisse, et sõita Järvenpääle. Rõõmus meel ja hea tuju olid tagasi, kui hommikukohv sai joodud. Edasi leidsime suurema vaevata võistluspaiga ning asusime lõbusas meeleolus võistlustulle. Kogu päeva kestnud turniiril ei kaotanud Keila VK naiskond ühte geimigi ning ülekaalukalt saavutati turniirivõit soomlaste üle. Meeskonna esinemine jäi tagasihoidlikumaks, mida näitas 8.koht. Vaatamata soomlaste alistamisele, oodatakse Keila Võrkpalliklubi ka edaspidi osalema.

Naiskond mängis koosseisus: Maili Arro, Heli Feldman, Urve Veidemann, Tiia Tamsalu, Monika Fuks, Liis Laansoo ja Marget Pähkel-Sedrik.

Meeskond mängis koosseisus: Allan Lähker, Paul Hein, Sulev Jaanus, Reijo Tamm, Silver Siht, Joonas Lõbus ja Aivar Suits

Aitäh Keila VK klubi juhatusele kogu ettevõtmise korraldamise eest! Smile

 

   
© Keila Võrkpalliklubi